Lojistik ve organizasyon bir depoyu başarıyla işletmek için en önemli iki şeydir. Depo, kamyonlara hızlı yükleme ve varışta onlardan boşaltma için optimize edilmelidir. Hataya yer yok, çünkü bir kamyon bir dakika kadar bile beklemek zorunda kalırsa, ondan sonra da beklemek zorunda kalacaksınız. Bir kargo yanlış yerleştirilirse ya da forkliftin taşıması için erişilebilir olmasaydı ne olacağını hayal edin.

Gecikmeleri önlemek için modern depolar teknolojiye bağlıdır. Depoya gelen her palet, merkezi bilgi sistemine derhal girilir ve burada önemli bir bilgi içeren benzersiz bir kimlik alır. Kargo ile ilgili tüm bilgileri istediğiniz zaman kolayca temin etmek için QR kodlarını ve tarayıcılarını kullanıyoruz. QR kodları girişte basılır ve depoya girmeden önce paletlere eklenir.

Kapasitelerimiz bize gelen kargodan depoya teslimata kadar ilgilenme özgürlüğünü veriyor. Küçük kargodan büyük ölçekli kargoya kadar.

Lojistik ve organizasyon bir depoyu başarıyla işletmek için en önemli iki şeydir. Depo, kamyonlara hızlı yükleme ve varışta onlardan boşaltma için optimize edilmelidir. Hataya yer yok, çünkü bir kamyon bir dakika kadar beklemek zorunda kalırsa, ondan sonra da beklemek zorunda kalır. Bir kargo yanlış yerleştirilirse ya da forkliftin taşıması için erişilebilir olmasaydı ne olacağını hayal edin.